50% varan indirimler. Hemen İNCELEYİN Şimdi Satın Al

8 Product Found of 286

Short By:

Safe Line Basic Mama Sandalyesi Bej
729 ₺

Safe Line Basic Mama Sandalyesi Bej Safe Line Basic Mama Sandalyesi 5 noktalı emniyet kemeri ile güvenle kullanın. Kaymaz ayaklar. Özel ayak destek imkanı. Ergonomik tasarım. Tepsisinde geniş bardaklık ve tepsisini çıkarma. Ekstra güvenlik için tepsi altı kilitli bar. Toplandığında minimum yer kaplar. 110 dereceli eğimli koltukla yaslanma imkanı. Max. taşıma kapasitesi 15 Kg. Üretimden Kaynaklı Hata Durumunda 2 Yıl Garantilidir. SAFE LİNE BİR BEBE ÇEYİZ SARAYI MARKASIDIR.

Safe Line Basic Mama Sandalyesi Gri
729 ₺

Safe Line Basic Mama Sandalyesi Gri Safe Line Basic Mama Sandalyesi 5 noktalı emniyet kemeri ile güvenle kullanın. Kaymaz ayaklar. Özel ayak destek imkanı. Ergonomik tasarım. Tepsisinde geniş bardaklık ve tepsisini çıkarma. Ekstra güvenlik için tepsi altı kilitli bar. Toplandığında minimum yer kaplar. 110 dereceli eğimli koltukla yaslanma imkanı. Max. taşıma kapasitesi 15 Kg. Üretimden Kaynaklı Hata Durumunda 2 Yıl Garantilidir. SAFE LİNE BİR BEBE ÇEYİZ SARAYI MARKASIDIR.

Safe Line Royal 4in1 Mama Sandalyesi Mavi
1400 ₺

Safe Line Royal 4in1 Mama Sandalyesi (Mavi) Orijinal PP kanserojen madde içermeyen plastik kasa Ekstra soft dolgulu interlok ped ve omuz pedleri Ekstra geniş iç hacim Orijinal PP akıllı 5 nokta emniyet kemer mekanizması Dayanıklı fikseli kaymaz ve kompazit kolon 3 kademe ayarlanabilir geniş ön tepsi- Bardaklık Emniyet faktörlü apış arası bariyeri Kırılmaz orijinal profil demir Uzun ve kısa ayakların alt kısmına takılan kaydırmaz silikon papuçlar Pratik kurulum Hafif ve taşınabilir Kutu İçeriği; Oturma Ünitesi 5 nokta emniyet kemer takımı Mama tablası Üst tepsi Yükseltici 4 adet uzun ayak Yükseltici 4 adet kısa ayak Silikon uçlu ayak stoperleri Bacak arası aparatı Oturma ünitesi iç pedi SAFE LİNE BİR BEBE ÇEYİZ SARAYI MARKASIDIR.

Safe Line Royal 4in1 Mama Sandalyesi Yeşil
1400 ₺

Safe Line Royal 4in1 Mama Sandalyesi (Yeşil) Orijinal PP kanserojen madde içermeyen plastik kasa Ekstra soft dolgulu interlok ped ve omuz pedleri Ekstra geniş iç hacim Orijinal PP akıllı 5 nokta emniyet kemer mekanizması Dayanıklı fikseli kaymaz ve kompazit kolon 3 kademe ayarlanabilir geniş ön tepsi- Bardaklık Emniyet faktörlü apış arası bariyeri Kırılmaz orijinal profil demir Uzun ve kısa ayakların alt kısmına takılan kaydırmaz silikon papuçlar Pratik kurulum Hafif ve taşınabilir Kutu İçeriği; Oturma Ünitesi 5 nokta emniyet kemer takımı Mama tablası Üst tepsi Yükseltici 4 adet uzun ayak Yükseltici 4 adet kısa ayak Silikon uçlu ayak stoperleri Bacak arası aparatı Oturma ünitesi iç pedi SAFE LİNE BİR BEBE ÇEYİZ SARAYI MARKASIDIR.

BabyCare Flex Mama Sandalyesi Gri
3999 ₺

BabyCare Flex Mama Sandalyesi (Gri) Teknik Özellikleri; 3 farklı pozisyona yatırılabilen sırtlık. 6 farklı yüksekliğe ayarlanabilir oturma yeri. Pratik ve hızlı katlanabilme. Kapandığında ultra kompakt, taşıma ve saklama kolaylığı. 3 farklı pozisyonda kullanılabilen çıkarılabilir tepsi ve ikinci şeffaf tepsi. 3 pozisyona ayarlanabilir, çıkarılabilir ayak desteği. 5 nokta iç emniyet kemeri. 2 arka tekerleği ile pratik taşıma. Temizlenebilir, estetik deri kılıf. Ekstra konfor sağlayan yumuşak, silinebilir ve yıkanabilir iç ped. Azor Boya Maddesi İçermez. Fitalat İçermez. Ürünlerimiz Kansorajen Madde İçermez. Arka tekerlekler sayesinde, ev içinde taşıma ve hareket kolaylığı sağlar. Ön kısmında bulunan kaydırmaz ayaklar sayesinde ise bebeğiniz için ekstra güven sağlar, güvenden ödün vermez. Kullanım Yaşı: 6-36 ay Taşıma Kapasitesi: 15 kg max.

Chicco Balloon Bouncer Ev Tipi Ana Kucağı Foxy
6499 ₺

Chicco Balloon Bouncer Ev Tipi Anakucağı Foxy Balloon: Bebeğiniz için dinlenme ve eğlence merkezi! Işıklar, sesler, tatlı melodiler ve ses doğumdan itibaren 9 aya kadar bebeği yatıştırır. Elektronik panel 30 sn.lik ses kaydetme özelliğine sahiptir. Oturma bölümü 4 farklı pozisyona ayarlanabilir. Çıkartılabilir başlık ve oturma pedi yenidoğan bebeği konforlu şekilde sarar. Eğlenceyi Garantiler Renkli ışıkları, 6 farklı doğa sesi, 6 melodisi ile elektronik oyuncak barı bebeğinizi rahatlatır ve eğlenceli zaman geçirmmesini sağlar. 3 adet sallanan oyuncağı bebeğin dokunsal ve fizyolojik becerilerini uyarır. Mikrofon ve ses kayıt paneli ile bebeğiniz için 30 saniyelik küçük mesajlar ve ninniler kaydedebilirsiniz. Çıkarılabilir Eğlence Paneli Eğlence paneli üründen çıkarılabilir ve beşiğe takılabilir, bebeğiniz uykuya dalarken ona eşlik eder. Doğumdan İtibaren 18 Kg'a Kadar Konfor Doğumdan itibaren 6 aya kadar, ana kucağı olarak kullanılır. Çıkarılabilir baş desteği ve iç küçültücüsü ile bebeğin büyüme aşamalarını takip eder. 12.aydan 18 Kg'a kadar bebeğin ilk sandalyesi olarak kullanılabilir. Kılıfı makinede yıkanabilir. Bebeğinizin Konforu için Ayarlanabilir. Bebeğinizin ihtiyaçlarını karşılamak ve konforunu sağlamak için sırtlığı 4 farklı pozisyona ayarlanabilir. Ana kucağı kolaylıkla sallanan koltuk haline getirilebilir. Rahatlama için Titreşim Özelliği Titreşim özelliği sayesinde bebeğinizi nazikçe rahatlatabilirsiniz! Kompakt ve Taşım

Chicco Balloon Bouncer Ev Tipi Ana Kucağı Dots
6499 ₺

Chicco Balloon Bouncer Ev Tipi Anakucağı Dots Balloon: Bebeğiniz için dinlenme ve eğlence merkezi! Işıklar, sesler, tatlı melodiler ve ses doğumdan itibaren 9 aya kadar bebeği yatıştırır. Elektronik panel 30 sn.lik ses kaydetme özelliğine sahiptir. Oturma bölümü 4 farklı pozisyona ayarlanabilir. Çıkartılabilir başlık ve oturma pedi yenidoğan bebeği konforlu şekilde sarar. Eğlenceyi Garantiler Renkli ışıkları, 6 farklı doğa sesi, 6 melodisi ile elektronik oyuncak barı bebeğinizi rahatlatır ve eğlenceli zaman geçirmmesini sağlar. 3 adet sallanan oyuncağı bebeğin dokunsal ve fizyolojik becerilerini uyarır. Mikrofon ve ses kayıt paneli ile bebeğiniz için 30 saniyelik küçük mesajlar ve ninniler kaydedebilirsiniz. Çıkarılabilir Eğlence Paneli Eğlence paneli üründen çıkarılabilir ve beşiğe takılabilir, bebeğiniz uykuya dalarken ona eşlik eder. Doğumdan İtibaren 18 Kg'a Kadar Konfor Doğumdan itibaren 6 aya kadar, ana kucağı olarak kullanılır. Çıkarılabilir baş desteği ve iç küçültücüsü ile bebeğin büyüme aşamalarını takip eder. 12.aydan 18 Kg'a kadar bebeğin ilk sandalyesi olarak kullanılabilir. Kılıfı makinede yıkanabilir. Bebeğinizin Konforu için Ayarlanabilir. Bebeğinizin ihtiyaçlarını karşılamak ve konforunu sağlamak için sırtlığı 4 farklı pozisyona ayarlanabilir. Ana kucağı kolaylıkla sallanan koltuk haline getirilebilir. Rahatlama için Titreşim Özelliği Titreşim özelliği sayesinde bebeğinizi nazikçe rahatlatabilirsiniz! Kompakt ve Taş

Babyjem Köşe Koruyucu
99,90 ₺

Babyjem Köşe Koruyucu İçinde bulunan çift taraflı bantlar sayesinde kullanılacak olan yere monte edilir. Dolapların köşeleri, masa ve sandalyelerin sivri bölgeleri ve bunun gibi tehlike oluşturabilecek köşeli alanlarda kullanılır. Ergonomik tasarıma sahiptir.